0
Your Cart

Emmi Pikleri teooriad panid üle 100 aasta tagasi aluse Pikleri pedagoogikale. Pikler uskus, et iga imik on unikaalne indiviid ning suudab ise juhtida oma motoorset arengut, isegi paremini kui täiskasvanu. Liikumisvabadus on laste loomulikus ja tervislikus arengus väga oluline, laps peaks oma motoorsete oskuste edendamiseks liikumisoskused ise omandama.

Pikleri kolmnurk sobib roomavale imikule, kes alles hakkab ennast üles tõmbama tugede najale. Imik treenib oma koordinatsiooni, tugevdab lihaseid ning motoorseid oskusi. Samas sobib kolmnurk ka juba kõndivale ja ronivale väikelapsele, kes saab parandada oma tasakaaluoskusi, arendada keskendumist ja kannatlikkust.

Pikleri kolmnurk on kokkuklapitav.

Lase lapsel olla õnnelik!

Naturaalsest okaspuu puidust käsitööna valmiv Pikleri kolmnurk. Toode lihvitakse ja soovi korral viimistletakse läbipaistva laki või peitslakiga. Peitslaki toonid: valge, mahagon, mahagonipruun, kastanipruun, tume tamm, eebenipuu. Lakid on lastesõbralikud (DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslakk toonib ning puidu muster jääb läbi kumama. Värvitoon võib sõltuvalt seadme ekraani seadistustest erineda tegelikkusest.

Olenevalt puidu mustrist ja oksakohtadest on ebatasasused mõningal määral tuntavad ning lisavad igale tootele omapära.

Mõõdud 70x95x83 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Valmistamisaeg on ca 2 nädalat.

Toode tarnitakse kokkupandult.

Kui soovite toodet teiste mõõtudega, kirjutage meile.

Kaal 15 kg
Mõõtmed 70 × 95 × 83 cm
Viimistlus

, , , , , , ,