0
Your Cart

Emmi Pikleri teooriad panid üle 100 aasta tagasi aluse Pikleri pedagoogikale. Pikler uskus, et iga imik on unikaalne indiviid ning suudab ise juhtida oma motoorset arengut, isegi paremini kui täiskasvanu. Liikumisvabadus on laste loomulikus ja tervislikus arengus väga oluline, laps peaks oma motoorsete oskuste edendamiseks liikumisoskused ise omandama.

Mini Pikleri kolmnurk on piisavalt suur, et rahuldada roomava imiku uudishimu, kes alles hakkab ennast üles tõmbama tugede najale. Imik treenib oma koordinatsiooni, tugevdab lihaseid ning motoorseid oskusi. End juba püsti ajav laps saab arendada oma tasakaaluoskusi, ronimisoskusi, keskendumist ja kannatlikkust.

Lase lapsel olla õnnelik!

Naturaalsest okaspuu puidust käsitööna valmiv mini Pikleri kolmnurk. Toode lihvitakse ja soovi korral viimistletakse läbipaistva laki või peitslakiga. Peitslaki toonid: valge, mahagon, mahagonipruun, kastanipruun, tume tamm, eebenipuu. Saame teha erivärvides. Sel juhul võtke meiega ühendust. Lakid ja värvid on lastesõbralikud (DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslakk toonib ning puidu muster jääb läbi kumama. Värvitoon võib sõltuvalt seadme ekraani seadistustest erineda tegelikkusest.

Olenevalt puidu mustrist ja oksakohtadest on ebatasasused mõningal määral tuntavad ning lisavad igale tootele omapära.

Mõõdud 62x71x62 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Valmistamisaeg on ca 2 nädalat.

Toode tarnitakse kokkupandult.

Kui soovite toodet teiste mõõtudega, kirjutage meile.

Kaal 5 kg
Mõõtmed 62 × 71 × 63 cm
Viimistlus

, , , , , , ,