0
Your Cart

Montessori pedagoogikast inspireeritud madal avatud riiul loob lapsele eelduse olla õppimise pidevas protsessis aktiivne otsija ning suhtleja. Riiulile asetatud õppevahendid ning mänguasjad on lapsele nähtavad ning lihtsalt kättesaadavad, need köidavad lapse pilku ning annavad talle võimaluse valikuid teha, avastada, loominguline olla. Kvaliteetne täispuidust riiul on tõhus abiline klassiruumis või kabinetis õppevahendite ning raamatute organiseerijana. Hästi läbi mõeldud ning metoodika oskusliku kasutajana saab täiskasvanu lapse vaatekõrgusele asetatud asjade ja õppevahenditega tekitada huvi ning luua pinnase informatsiooni leidmiseks ja uute arusaamade iseseisvaks loomiseks.

Lase lapsel olla õnnelik!

Naturaalsest okaspuu puidust käsitööna valmiv riiul. Toode lihvitakse ja soovi korral viimistletakse läbipaistva laki või peitslakiga. Peitslaki toonid: valge, mahagon, mahagonipruun, kastanipruun, tume tamm, eebenipuu. Lakid on lastesõbralikud (DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslakk toonib ning puidu muster jääb läbi kumama. Värvitoon võib sõltuvalt seadme ekraani seadistustest erineda tegelikkusest.

Olenevalt puidu mustrist ja oksakohtadest on ebatasasused mõningal määral tuntavad ning lisavad igale tootele omapära.

Mõõdud 150x30x35 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Valmistamisaeg on ca 2 nädalat.

Toode tarnitakse kokkupandult.

Kui soovite toodet teiste mõõtudega, kirjutage meile.

Kaal 18 kg
Mõõtmed 150 × 30 × 35 cm
Viimistlus

, , , , , , ,