0
Your Cart

Montessori pedagoogikast inspireeritud raamaturiiul aitab lapsel kujundada harjumust raamatutega aega veeta alates beebieast.

Väikelapse suuruses riiul võimaldab asetada raamatud lapse vaatekõrgusele esikaanega tema poole. See julgustab last uurima, aitab hõlpsalt oma lemmikud leida ja neile juurde pääseda.

Kui laps kasvab, peaksid tal olema kättesaadavad võimalikult paljud lugemismaterjalid, et laiendada mõistmisoskust, loovust, teadmisi. Samas tuleks jälgida, et raamatuid ei oleks riiulil palju. Vastavalt huvile saab täiskasvanu neid vahetada. Kui igal asjal on kindel koht, kinnistub ka lapsel harjumus need oma kohale tagasi panna. Raamatuid, mis antud hetkel veel huvi ei paku, saab hoida riiuli tagumisel poolel.

See riiul on tõhus abiline ka rühma- ja klassiruumis raamatute organiseerijana.

Lase lapsel olla õnnelik!

Naturaalsest okaspuu puidust käsitööna valmiv raamaturiiul.Toode lihvitakse ja soovi korral viimistletakse läbipaistva laki või peitslakiga. Peitslaki toonid: valge, mahagon, mahagonipruun, kastanipruun, tume tamm, eebenipuu. Lakid on lastesõbralikud (DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslakk toonib ning puidu muster jääb läbi kumama. Värvitoon võib sõltuvalt seadme ekraani seadistustest erineda tegelikkusest.

Olenevalt puidu mustrist ja oksakohtadest on ebatasasused mõningal määral tuntavad ning lisavad igale tootele omapära.

Ligi 8cm vahed, et oleks mugav tolmuimejaga puhastada.

Mõõdud 78x40x90 cm (pikkus x laius x kõrgus).

Valmistamisaeg on ca 2 nädalat.

Toode tarnitakse kokkupandult.

Kui soovite toodet teiste mõõtudega, kirjutage meile.

Kaal 14 kg
Mõõtmed 78 × 40 × 90 cm
Viimistlus

, , , , , , ,